Get Adobe Flash player

Szkolenia

UDOSTĘPNIJ

IMG 0510Niejednokrotnie wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia różnego rodzaju spotkań szkoleniowych – bezpiecznego, a jednocześnie umożliwiającego realizację różnych aktywności i zajęć. Chyba że zna się Centrum Spotkań i Dialogu w Krzydlinie Małej.

Posiadając swoją własną bazę noclegową jesteśmy świetnym miejscem do organizacji wszelkiego typu spotkań, od konferencji, warsztatów i szkoleń po zielone szkoły, sesje przedegzaminacyjne czy zjazdy edukacyjno-rekreacyjne.

Oprócz możliwości noclegu i wyżywienia zapewniamy:

  • salę konferencyjną
  • 3 mniejsze sale szkoleniowo-warsztatowe (możliwość jednoczesnego prowadzenia zajęć w grupach),
  • rzutnik, tablicę suchościeralną oraz flipczarty.

Przyległy, ogrodzony, zapewniajacy swobodę i dyskrecję teren pozwala na organizację zajęć na "świeżym powietrzu", co umożliwia wprowadzanie ciekawych, innowacyjnych i atrakcyjnych dla uczestników metod pracy. Boiska oraz zadbana, przyjazna przestrzeń na terenie ośrodka jest idealna do różnych aktywności i zajęć ruchowych. Miejsce na ognisko pozwoli na integrację i wspólne spędzenie czasu.

W Centrum można zorganizować wydarzenia zarówno jednodniowe, jak i weekendowe czy kilkudniowe z noclegiem i wyżywieniem.

Atutem Centrum jest także jego położenie – z jednej strony w spokojnej i bezpiecznej okolicy (a jednocześnie zaledwie kilkanaście kilometrów od drogi krajowej nr 94), z drugiej w pobliżu atrakcji turystycznych jak niepowtarzalny pocysterski kompleks pałacowo-klasztorny w Lubiążu czy Park Krajobrazowy Dolina Jezierzycy z siecią szlaków rowerowych i pieszych. Położenie umożliwia więc wzbogacenie pobytu o elementy krajoznawcze, turystyczne czy sportowo-rekreacyjne.

Dzięki m.in. współpracy z Lokalną Grupą Działania Kraina Łęgów Odrzańskich oraz innymi partnerami jesteśmy w stanie pomóc i/lub pośredniczyć w organizacji różnego rodzaju animacji (np. warsztaty/pokazy historyczne, warsztaty rękodzielnicze, questing, wizyty w ekomuzeum), rajdów pieszych, rowerowych, kajakowych jak i wycieczek terenowych z doświadczonymi przewodnikami.

Jesteśmy więc pewni, że znajdziecie Państwo u nas wszystko, co potrzebne do organizacji pobytu, którego celem jest zarówno edukacja, jak i rekreacja czy turystyka.

IMG 0503  IMG 0770 1711x1140  aula 

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego centrum, które znajdziecie tu.